Baderingen logo
En del av rørleggerkjeden:
Slik unngår du vannskader i sommer!
10.07.2018
Sommeren er høysesong for lekkende vannrør. Men noen enkle grep kan spare deg for store utgifter og mye bryderi. Se oppskrift fra Sintef på hvordan du kan sikre deg mot vannskader nå i disse ferieti...
Les mer

Baderomsinnredninger

Trykk på link til høyre for leverandørnavn, og gå til leverandørens hjemmeside.


Leverandører av baderomsinnredninger
Linn Bad www.linn-bad.no
Burgbad www.burgbad.com
Aspen www.aspenbad.no
Porsgrund Bad www.porsgrundbad.no
Foss Bad www.foss-bad.no
Ifø sanitær www.ifosanitar.no
Gustavsberg www.gustavsberg.no
Duo Bad www.vvs-marketing.no
Miller www.syberg-vvs.no
Vedum www.vedum.no
Tema Bad www.tema.no
Viking bad www.vikingbad.no
VVS Marketing www.vvs-marketing.no
Korsbakken www.korsbakken.no
Brødrene Dahl www.daybyday.no
Villeroy & Boch www.villeroy-boch.com
Duravit www.duravit.com
Scala Bad www.scalabad.no
EC DAL Interiør www.ecdal.no
Holtan Trading www.holtans.no
Optima bad www.optima-bad.no
Viking Bad www.vikingbad.no
Copenhagen Bath www.copenhagenbath.com
 
 
  
 
 

« Tilbake til produkter